İZMİR KİRAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet AK’ın Göreve Başlama Mesajı

Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet AK’ın Göreve Başlama Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,Değerli Velilerimiz, Öğretmenlerimiz ve Yönetici Arkadaşlarımız

11 Aralık 2018 tarihi itibariyle Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Kiraz İlçemizin eğitimi,geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak asil görevimizdir. Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne hizmet eden Sayın Şinasi AKGÜN’e ayrıca teşekkür ederim.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma hedefine varmamız Milli eğitimle mümkün olacaktır.Bakanlığımızın VİZYON 2023 çalışmaları ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırma hedefine yöneliktir. Nitelikli eğitimin bizim için vazgeçilmez gayelerimizden olduğunu bu anlamda öğrencilerin,eğitim ortamlarının ve çevresel faktörlerinin de değerlendirilerek mesai arkadaşlarımızla birlikte bu gayenin hayata geçirilmesi için çabalayacağımızı bilmenizi isterim.

Bu düşüncelerle başta öğrencilerimiz,velilerimiz,öğretmenlerimiz ve yönetici arkadaşlarımız olmak üzere Kiraz için almış olduğumuz bu önemli görevin hayırlı olmasını diliyorum.

 

Mehmet AK

Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Mah. Cami Sokak No2 Kiraz / İZMİR - 232 572 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.