İZMİR KİRAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Kutlama Programı ilçemiz Kiraz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

        12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü programı tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlamıştır. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman YAZICI yapmıştır. Mehmet ERSOY´un hayatının ardından "Bayrak" adlı şiir okunmuştur. Kiraz Ortaokulu öğrencilerinin Söz Korosu beğeniyle izlenmiştir. Programın devamında Bedirhan GÖKÇE’nin yorumuyla “Çanakale Şehitlerine” adlı şiir videosu izlenmiştir. "Zalimi Alkışlayamam" şiirler okunduktan sonra öğrencilerin "İstiklal Marşının Kabulü" tiyatro gösterisi beğeniyle izlenmiştir. Son olarak İstiklal Marşı Okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol tarafından verilerek program sona ermiştir.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

   

Cumhuriyet Mah. Cami Sokak No2 Kiraz / İZMİR - 232 572 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.